Kouluttajaverkosto

Tästä listasta löydät kaikki Suomessa Susan Salon hyppytekniikkamenetelmään koulutetut, kurssilta hyväksytysti valmistuneet kouluttajat.

Lista on päivitetty 27.7.2017.

  • Ne joiden nimen perässä on sähköpostiosoite ottavat uusia asiakkaita ja koulutuksia – kukin oman kalenterinsa puitteissa.
  • Osa koulutuksen hyväksytysti suorittaneista tarjoaa koulutusta vain oman seuransa jäsenille, tai muuten pitää taukoa kouluttamisesta. Heidän nimensä löytyvät listan lopusta.

Asikainen Marianne
talentdogs@gmail.com
Kaarina, Turku
Tilattavissa myos muualle

Erholtz Kati
kati.erholtz@gmail.com
Paakaupunkiseutu
Tilattavissa myos Pohjois-Suomi (Tornio & lahialueet)

Fröberg Merja
merja.froberg@nettinita.net
info@paws.fi
Vaasa, PAWS
Tilattavissa myos muualle

Heino Marjo
nexocan.sportdog@gmail.com
Satakunta
Tilattavissa myos muualle

Hellsten Miira
miira@heiluvahanta.fi
Heiluva Häntä koira- ja kissakoulu
www.heiluvahanta.fi
Pääkaupunkiseutu
Tilattavissa myos muualle

Kontu Katja
tikkujuttu@gmail.com
Turun Käyttökoirakerho
Paimio, Turku, Raisio
Tilattavissa myos muualle

Kärnä Julia
julia@haukkuvaara.fi
Jyväskylä, Koirakeskus Haukkuvaara
Tilattavissa myos muualle

Lehtinen Lotta
vinkeakoira@gmail.com
Lahti, A-Qility-halli
Tilattavissa myos muualle

Lindell Anette
aunelinkoirakoulu@gmail.com
Salo, Ehyt-halli
Tilattavissa myos muualle

Marjamäki Sonja
sonja.marjamaki@gmail.com
Kuopio, Tmi Hyppykaari
Tilattavissa myos muualle.

Mesiranta Nina
nina@agi.fi
Tampereen seutu
Tilattavissa myös muualle

Parviainen Maiju
maiju@tahtitekniikka.com
Ylöjärvi, Koirakoutsiareena
www.tahtitekniikka.com
Tilattavissa myos muualle

Rikkilä Anu
pikkumustakoira@gmail.com
Paimio
Tilattavissa myos muualle

Räsänen Salme
info@rumarakki.fi
Kajaani, Rakki-Areena
Tilattavissa myos muualle

Sutinen Laura
laura.e.antikainen@gmail.com
Kuopio, Koirakoulu ACE-Agility
Tilattavissa myos muualle

Sydänmaanlakka Mari
mari.sydanmaanlakka@pertec.fi
Pääkaupunkiseutu, Niinu Agility Sport – halli
Tilattavissa myos muualle

Vitikainen Tiia
tiia.vitikainen@ace-agility.fi
acetoimisto@gmail.com
Kuopio, Koirakoulu ACE
Tilattavissa myos muualle

Valmistuneet, joilla ei vapaita koulutusaikoja juuri nyt:
Vuorela Lotta, Uusimaa
Sävelä Eeva, Pääkaupunkiseutu